Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Architektura

Ostatnie artykuly:

Pracownia BXBstudio - Bogusław Barnaś wyróżniona przez Wallpaper

Data dodania: 29/07/2014

Polska pracownia architektoniczna BXBstudio - Bogusław Barnaś znalazła się na liście 20 najlepszych młodych pracowni projektowych świata, opublikowanej w czerwcu 2014 roku przez brytyjski magazyn Wallpaper.

więcej

CDT w Warszawie

Data dodania: 28/07/2014

Dawny Centralny Dom Towarowy w Warszawie, ikona polskiego modernizmu, zostanie rozbudowany i przebudowany. 17 czerwca 2014 decyzja Prezydenta m.st. Warszawy, zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na przebudowę i rozbudowę budynku stała się prawomocna. Po modernizacji obiekt ten będzie pełnił funkcje handlowo-biurowe.

więcej

Plac Małachowskiego w Warszawie - wyróżnienia

Data dodania: 24/07/2014

Jury w konkursie na modernizację Placu Małachowskiego w Warszawie przyznało dwa równorzędne wyróżnienia.

więcej

Plac Małachowskiego w Warszawie - III nagroda

Data dodania: 24/07/2014

Jury w konkursie na modernizację Placu Małachowskiego w Warszawie przyznało dwie nagrody równorzędne za III miejsce.

więcej

Plac Małachowskiego w Warszawie – II miejsce

Data dodania: 24/07/2014

Projekt zespołu autorskiego w składzie Grzegorz Stiasny, Jakub Wacławek, Jan Bagiński, Filip Dzimwasha, Adam Kluczek, Karolina Kuczyńska, zdobył II nagrodę ze wskazaniem do realizacji w konkursie na modernizację Placu Małachowskiego w Warszawie.

więcej

Teatr Wybrzeże w Gdańku - 2. miejsce

Data dodania: 27/06/2014

Projekt Teatru Wybrzeże w Gdańsku, który zajął II miejsce w konkursie na poprawę koncepcji architektonicznej na opracowanie aktualizacji koncepcji architektonicznej modernizacji infrastruktury Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Autorami są pracownie: FUNKCIONA Architekci Spółka Partnerska Muñoz i Partnerzy z Warszawy oraz INGENNUS Urban Consulting S.L.P. z Saragossy.

więcej

Teatr Wybrzeże w Gdańsku - 1. miejsce

Data dodania: 27/06/2014

Projekt zajął I miejsce w konkursie na opracowanie aktualizacji koncepcji architektonicznej modernizacji infrastruktury Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Autorem projektu jest pracownia Autorska Pracownia Architektoniczna Jacek Bułat z Poznania.

więcej


Polska i Świat (Artykułów: 883)

Newsletter

facebook

Aktualności

RED SQUARE TOLERANCE PAVILION

[24/07/2014]

HMMD's newest architecture vision competition is dedicated to ‘designing for tolerance’. It challenges designers from around the globe to propose a temporary pavilion for the education of social, p... więcej

Projekt przebudowy Hali Sportowo-Widowiskowej w Jaworznie

[24/07/2014]

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszego pod względem funkcjonalno - przestrzennym i estetycznym utworu będącego przedmiotem konkursu oraz wybór projektanta, któremu zostanie powierzone opracowani... więcej

Re: drzwi wewnętrzne

[26/07/2014]

Ja będę szukał drzwi dopiero jak podłogi zrobię. więcej

Re: Oryginalna lampa

[26/07/2014]

To fakt że ledy są modne od kilku lat, ja mam w łazience i korytarzu. więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×