Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Architektura

Ostatnie artykuly:

Plac Europejski w Warszawie

Data dodania: 12/08/2014

Okolice Ronda Daszyńskiego w Warszawie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rejonów stolicy. W latach przedwojennych były to rejony przemysłowe; obecnie zaś, z zaniedbanych terenów stają się przestrzenią biznesową. Tam również budowany jest kompleks biurowy Warsaw Spire. Teren wokół niego ma zostać spójnie zagospodarowany jako ogólnodostępny Plac Europejski.

więcej

Hotel Hampton by Hilton Wrocław City Center West

Data dodania: 12/08/2014

Wrocławska Pracownia Projektowa Akcent zaprojektowała nowy hotel, który ma powstać w centrum Wrocławia.

więcej

Centrum Marszłakowska

Data dodania: 11/08/2014

18.08.2014 rozpocznie się rozbiórka Domu Handlowego Sezam w Warszawie. Na jego miejscu ma powstać pierwszy budynek w Polsce zintegrowany ze stacją metra Centrum Marszałkowska.

więcej

Thomas Phifer and Partners – wybrane projekty

Data dodania: 04/08/2014

Nowojorski architekt Thomas Phifer (ur. 1953) własną firmę prowadzi od 1997 roku, jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym siedmiokrotnie nagród American Institute of Architects. W 2013 otrzymał nagrodę w dziedzinie architektury Amerykańskiej Akademii Sztuki i Literatury.

więcej

Muzeum Sztuki Karoliny Północnej

Data dodania: 04/08/2014

Najbardziej znany projekt pracowni Thomas Phifer and Partners. Znajduje się jest w stolicy stanu - mieście Raleigh.

więcej

Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Teatr TR w Warszawie

Data dodania: 04/08/2014

Pracownia Architektoniczna Thomas Phifer and Partners z Nowego Jorku zaprojektuje zespół budynków Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Teatru TR w Warszawie.

więcej

Pracownia BXBstudio - Bogusław Barnaś wyróżniona przez Wallpaper

Data dodania: 29/07/2014

Polska pracownia architektoniczna BXBstudio - Bogusław Barnaś znalazła się na liście 20 najlepszych młodych pracowni projektowych świata, opublikowanej w czerwcu 2014 roku przez brytyjski magazyn Wallpaper.

więcej


Polska i Świat (Artykułów: 889)

Newsletter

facebook

Aktualności

Hello Nature

[01/09/2014]

To design a structure that celebrates nature. więcej

Budowa budynku pasywnego świadczącego usługi publiczne w zakresie edukacji podstawowej w miejscowości Siechnice

[01/09/2014]

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszego rozwiązania pod względem architektonicznym, funkcjonalnym, eksploatacyjnym koncepcji architektoniczno-urbanistycznej Szkoły Podstawowej w Siechnicach dla 6... więcej

Re: Przed malowaniem ś...

[01/09/2014]

Jestem na nie, jeśli chodzi o sztukaterie, ale sam pomysł jest oryginalny. Lustra załatwiają sprawę, temu nie da się zaprzeczyć, ale chodzi mi o same ściany i stosowane na nich wzory, dekoracje, ty... więcej

Re: Przed malowaniem ś...

[28/08/2014]

Ja bym wykorzystała jakieś fajne sztukaterie. Np takie do podświetkania sufitu, albo takie prysufitowe zokrąglające sufit.
więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×