Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Architektura

Ostatnie artykuly:

Teatr Wybrzeże w Gdańku - 2. miejsce

Data dodania: 27/06/2014

Projekt Teatru Wybrzeże w Gdańsku, który zajął II miejsce w konkursie na poprawę koncepcji architektonicznej na opracowanie aktualizacji koncepcji architektonicznej modernizacji infrastruktury Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Autorami są pracownie: FUNKCIONA Architekci Spółka Partnerska Muñoz i Partnerzy z Warszawy oraz INGENNUS Urban Consulting S.L.P. z Saragossy.

więcej

Teatr Wybrzeże w Gdańsku - 1. miejsce

Data dodania: 27/06/2014

Projekt zajął I miejsce w konkursie na opracowanie aktualizacji koncepcji architektonicznej modernizacji infrastruktury Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Autorem projektu jest pracownia Autorska Pracownia Architektoniczna Jacek Bułat z Poznania.

więcej

Rewitalizacja dawnej Fabryki Norblina w Warszawie

Data dodania: 20/06/2014

Autorem projektu rewitalizacji jest pracownia PRC architekci. Koncepcja architektoniczna zakłada zachowanie 10 budynków oraz 44 maszyn i urządzeń wpisanych do rejestru zabytków, które zostaną wkomponowane w przyszły projekt.

więcej

Zespół szkolno-przedszkolny we Wrocławiu - zwycięski projekt konkursowy

Data dodania: 20/06/2014

Prezentowany projekt zajął pierwsze miejsce w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej budowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Kłodzkiej we Wrocławiu. Autorami projektu jest zespół architektów z Radomia w składzie: Adam Derlatka, Tadeusz Derlatka, Agnieszka Gozdek, Joanna Migut.

więcej

Domy wielorodzinne 2013 - nagroda III stopnia w Konkursie Budowa Roku 2013

Data dodania: 20/06/2014

Realizacje osiedli mieszkaniowych i domów wielorodzinnych nagrodzonych nagrodą III stopnia w XXIV edycji konkursu "Budowa Roku" organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Budownictwa.

więcej

Domy wielorodzinne 2013 - II nagroda w konkursie Budowa Roku 2013

Data dodania: 20/06/2014

Osiedla mieszkaniowe i domy wielorodzinne nagrodzone nagrodą II stopnia w XXIV edycji konkursu "Budowa Roku" organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Budownictwa.

więcej

Domy wielorodzinne 2013 - I nagroda w konkursie Budowa Roku 2013

Data dodania: 20/06/2014

Prezentujemy realizacje osiedli mieszkaniowych i domów wielorodzinnych nagrodzonych Nagrodą I Stopnia w XXIV edycji konkursu "Budowa Roku" organizowanym corocznie przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Budownictwa.

więcej


Polska i Świat (Artykułów: 878)

Newsletter

facebook

Aktualności

Zespół mieszkalno-usługowego CENTRUM 50+

[21/07/2014]

Opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej zespołu mieszkalno-usługowego CENTRUM 50+dla osób w wieku senioralnym przy ul. Warszawskiej w Gliwicach. więcej

Konkurs urbanistyczny na opracowanie koncepcji osiedla mieszkaniowego

[21/07/2014]

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistycznej osiedla mieszkaniowego, zespołu mieszkaniowego wraz z usługami towarzyszącymi i zielenią, zlokalizowanego w Gdańsku w dzielnicy Piecki... więcej

Re: Zapytanie winda

[18/07/2014]

Witam,
Obecnie istnieją takie przepisy:

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie

§ 54.

1. Budynek użytec... więcej

pytanie

[18/07/2014]

witajcie!
chcę wybudowac ha;lę produkcyjną, nie będzie duża, czy można zrobić to 10 m od budynku mieszkalnego(mój dom)? więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×