Mapa serwisu
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się
Zarejestruj się

Powrót do listy tematów

designer

Czwartek 15 Lipiec 2010, 17:15:37

Nabór projektów do wystawy "Materiał Przyszłości".

NABÓR PROJEKTÓW DO WYSTAWY MATERIAŁ PRZYSZŁOŚCI

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Dizajnu Design Attack zapraszają projektantów do zgłaszania swojego udziału w wystawie Materiał Przyszłości w ramach pierwszej edycji festiwalu Design Attack, który odbędzie się w Krakowie w dniach 6-30 listopada 2010.
Wystawa Materiał Przyszłości ukazywać będzie ewolucję materiałów uznawanych za przyszłościowe - od plastiku (pierwsze bakelity, tomofon, pierwsze materiały biodegradowalne, laminaty AbetPrint) w stronę ekologii, nanotechnologii, materiałów kompozytowych i hybrydowych. Wystawa obejmować będzie prezentację dokonań polskich i zagranicznych designerów poruszających kwestie nowych materiałów w projektowaniu 3d.

Do udziału w wystawie zaproszeni są projektanci specjalizujący się w designie wykorzystującym nowatorskie technologie, jak również ci, którzy dla celów wystawy wykonają eksperymentalne projekty z wykorzystaniem materiałów funkcjonujących do tej pory jako materiały niszowe.

Wystawa obejmować będzie prezentację zrealizowanych projektów 3d, prototypów, szkiców koncepcyjnych, zdjęć, materiałów reklamowych firm i plansz edukacyjnych.
Wystawa prezentowana będzie w Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay" w Krakowie w ramach międzynarodowego festiwalu Design Attack. W CSW "Solvay" znajdują swoje miejsce szeroko pojęte projekty estetyczne, także o charakterze interdyscyplinarnym, łączące sztuki wizualne, muzykę i performens. Prezentowane prace zostaną również przedstawione w katalogu festiwalu Design Attack oraz na stronie festiwalu.

Nabór do wystawy ma charakter otwartego naboru zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia 2010 roku poprzez wypełnienie i wysłanie na adres organizatora formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.designattack.pl.

Selekcji prac prezentowanych na wystawie dokona profesjonalne Jury. Wyniki selekcji zostaną ogłoszone na stronie festiwalu do 10 września 2010 roku.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.designattack.pl

Newsletter

facebook

Aktualności

Electrolux Design Lab 2012 - Projektowanie dla zmysłów

[07/02/2012]

Electrolux serdecznie zaprasza studentów i tegorocznych absolwentów wzornictwa przemysłowego z całego świata do udziału w 10., jubileuszowej edycji międzynarodowego konkursu Electrolux Design Lab. więcej

„Integracja” - konkurs na rzeźbę z klinkieru

[07/02/2012]

Konkurs na obiekt przestrzenny z cegieł klinkierowych. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany i umieszczony w jednym z wrocławskich parków. więcej

Re: Impregnacja fasady...

[10/02/2012]

sprawdzcie sobie rozne impregnaty: c-n-f.pl więcej

Re: Ekologiczne materi...

[09/02/2012]

Dołączam się do pytania KaKa. więcej