Powrót do listy tematów
Niedziela 03 Październik 2010, 22:13:11

jesien 2010

Cześć wszystkimhappy
Posiadam opracowane najnowsze materiały do egzaminu na uprawnienia budowlane po ostatniej sesji egzaminacyjnej. Kompleksowo testy, ustawy, materiały z kursu i opracowane pytania pojawiające się na ustnym. Zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail [email protected]

powodzenia na egzaminiehappy
Czwartek 24 Luty 2011, 10:53:13

Re: Testy i pytania na egzaminy JESIEŃ-2009 na...

Przygotowuje się do egzaminów w spec. konstrukcje budowl. na sesje w maju 2011. Poprzednio padłem na egzaminie ustnym ( listopad 2010 w Podlaskiej OIIB ). Pytania jakie miałem były zaskakujące i mimo dobrego przygotowania niestety oblałem. Szukam teraz dostępnych opracowań na egzaminy ustne w maju 2011 stąd prośba czy ktoś coś ma w miarę aktualnego albo wiecie skąd można takie pomoce ściągnąć / kupić / pożyczyć? Ja dysponuję opracowaniami od kilku osób ale tak naprawdę większość to badziew albo niedopracowane albo z błędami. Wyjątkiem są materiały właśnie od Michała Lewandowskiego / [email protected] jakby ktoś chciał / ale są one z końca 2009roku czyli ciut stare i wg mnie świetne na egzamin pisemny / zdałem na prawie 100% / i niewystarczające na egzamin ustny / na 10 pytań trafiłem tylko 4 /. Może macie coś bardziej aktualnego na te cholerne egzaminy ustne? Już sam nie wiem za co się łapać i z czego jeszcze uczyć. Karol
Uprawnienia Budowlane
Środa 21 Marzec 2012, 12:02:24

Re: Testy i pytania na egzaminy JESIEŃ-2009 na...

Wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu polecam program UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2012
Umożliwia on szybkie i łatwe przyswojenie wiedzy z ponad 47 aktów prawnych wymaganych na egzaminie

Prezentacja wideo możliwości programu: http://www.youtube.com/watch?v=IZYYGKPlCdk&feature=player_embedded
Wtorek 02 Grudzień 2014, 15:43:06

Re: Testy i pytania na egzaminy JESIEŃ-2009 na...

Zainteresowanych zdobyciem uprawnień budowlanych zachęcam do wypróbowania "Program Szacht" do nauki na egzamin. W programie ponad 2146 pytań z 69 ustaw i rozporządzeń
Wtorek 25 Sierpień 2015, 23:54:16

Re: Testy i pytania na egzaminy JESIEŃ-2009 na...

Dla specjalności architektonicznej dostępne są testy w aplikacji na stronie e-uprawnienia.pl .

Nie reklamują architektonicznych oficjalnie, ale mam informacje że dla tej specjalności normalnie sa aktualizowane pytania i akty prawne i sa teraz aktualne. Po zalogowaniu sie można wybrać architekturę.
Środa 28 Październik 2015, 15:17:47

Re: Testy i pytania na egzaminy JESIEŃ-2009 na...

Aktualne pytania dla architektów chcących zdać egzamin na uprawnienia budowlane znajdziecie na www.uprawniator.pl

Architektura

Biblioteka Tianjin - Riken Yamamoto, laureat Nagrody Pritzkera 2024
W uzasadnieniu jury stwierdzono, że został on laureatem Nagrody Pritzkera za budowanie świadomośc...
Marzec 6, 2024
Jian Wai SOHO, Riken Yamamoto, fot.: Riken Yamamoto & Field Shop
Riken Yamamoto rozwija nowy język architektoniczny, który nie tylko tworzy przestrzenie do życia...
Marzec 6, 2024

Konkursy

The Prize, the only one of its kind in Europe, promotes debate abouturban responses to challenges such as climate emergency, the increase in inequalities and the impact of technological transformat...
Marzec 22, 2024
New Humanitarian Competition.
Marzec 18, 2024

Prawo

USTAWA z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków Stan prawny na dzień 26.09.2014 r. Niniejsza ustawa dokonuje w zakresie swojej regulacji wdrożenia dyrektywy Parlamentu...
Listopad 21, 2014
  brzmienie od 2011-08-10    Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennymz dnia 27 marca 2003 r. (Dz.U. Nr 80, poz. 717)Zmiany aktu: Zmiany aktu: 2011-08...
Sierpień 26, 2009

Wydarzenia

Festival des Architectures Vives 2024 odbędzie się w dniach 11-16 czerwca 2024 r. w Montpellier w...
Marzec 22, 2024
Podczas Kongresu będą omawiane aktualne trendy inwestycyjne w odniesieniu do europejskiej strateg...
Luty 5, 2024